T-Spor Point Spor Merkezi

Tanıtım Yazısı

T-Spor Point Spor Merkezi

İnsanlığın varoluşundan günümüze amacından sapmadan, sadece farklılaşıp branşlaşarak gelen, evrende insanoğlu var olduğu sürece de devam edecek olan fiziksel ve ruhsal en önemli gereksinim spordur. Spor geçmişimiz, şehrimiz ve ülkemiz içinde çok ama çok önemsenen bir aktivite olarak yerini almıştır. Dünyadaki birçok branşın yer aldığı ülkemizde, sporu, sadece yarış amaçlı değil, bireysel olarak da insanlarımızın daha sağlıklı, bilinçli ve düzenli bir yaşam için tercih etme oranının gün geçtikçe arttığını görebilmekteyiz.

SPORTİF YAŞAM ALANI

Sporun başkenti olan Trabzon’da bizlerde bu ihtiyacın, yani bireysel spora olan yönelmenin her geçen gün arttığını gözlemleyerek şehrimizin en hızlı büyüyen ve gelişen merkezi Çukurçayır’da, bölgenin prestij projelerinden olan 1001 Pırlanta Evleri içinde muhteşem bir kompleksi bölge sporseverlerinin hizmetine sunduk. Modern çağın tüm gereksinimlerini içinde barındıran, bölgenin en büyük, en donanımlı, en yeterli , en teknolojik araç gereç ve makinelerinin bulunduğu, fiziksel olarak da en büyük özel spor kompleksinde misafirlerimizin spor yapıp fiziksel olarak vücutlarını düzene koyup rahatlatırken, ruhsal anlamda sosyal alanlar ve diğer aktivitelerle zihinlerini dinlendirebilecekleri bir spor yaşam alanı oluşturduk. 

 

SON TEKNOLOJİ UZMAN KADRO

Yarı olimpik havuzu, branş sporlarına ayrılan özel alanları, saunası ve buhar odası, vitamin barı gibi... spor alanları içinde spor yaparken aynı zamanda TV izleme ve müzik dinleme imkanları gibi birçok ayrılacağı siz değerli konukları için hazır eden T-Spor Point, seçkin eğitmen ve beslenme uzmanları ile de sağlıklı bir yaşam yolunda sizlere yaşam koçluğu yapmayı hedeflemektedir. Yaptığımız araştırmalarda spor tutkunlarının, spor salonlarına müracaatlarında özellikle zaman kısıtlaması, salon yetersizliği nedeniyle bay bayan olarak ayrılan seansları gibi uygulamalar nedeniyle aktivitelerini aksattıklarını göz önünde bulundurarak, Spor Kompleksimizi iki ayrı bağımsız binadan oluşturduk.  

 

 

BAY-BAYAN SAAT VE SEANS ÖZGÜRLÜĞÜ

Böylece Bay ve Bayan misafirlerimiz zaman veya seans sınırlaması olmadan, abone oldukları taktirde açılış ve kapanış saatleri içinde istedikleri saatlerde gelip sporlarını yapabilme özgürlüğüne sahip olacaklar. Bay-Bayan olarak ayrılan iki bağımsız alanda eşit olarak tüm olanaklar misafirlerimize sunulmuş olup, iki alanımızda da yarı olimpik 25 metrelik havuzlarımız ve diğer tüm donanımlar mevcuttur. Hareket eksikliği insanda iyi kondinasyonu yok eder. Hareket ve metedolojik fiziksel egzersiz ise onu korur ve sürdürebilmesini sağlar (Eflatun). Bu sözden yola çıkarak sizi zinde tutacak, kondinasyonunuzu tam anlamıyla sağlayacağınız, sağlıklı bir yaşamın kapılarını bölgenin en büyük spor kompleksi olan T-Spor Point ile sizlere sunuyoruz. Büyük olmak sorumluluğun en üst seviyede olmasıdır. Bölgenin en büyük özel spor kompleksi olarak bu sorumluluğun bilinci ile tüm misafirlerimizi, iyinin en iyisi noktasında hizmet almak adına Trabzon’un Spor Noktası T-Spor Point’e bekliyoruz.

 

 

 

 

 

    © 2017 TSpor Point Spor Merkezi. Tüm Hakları Saklıdır.